Trenerze! Dołącz do Wiślackiej Szkoły Futbolu!

Ogłaszamy rekrutację na trenerów, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu: od zaraz lub od nowego sezonu 2024/2025.

Nasz projekt stale rośnie, dlatego szukamy ambitnych kandydatów na następujące stanowiska:

1. Pierwszy trener – wymagana licencja minimum UEFA B;
  2. Asystent trenera – wymagana licencja minimum UEFA C;
  3. Staż trenerski – idealna opcja dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z trenowaniem.

Dlaczego warto dołączyć do Wiślackiej Szkoły Futbolu?

Wiślacka Szkoła Futbolu to miejsce, gdzie możesz rozwinąć swoją karierę trenerską i zyskać cenne doświadczenie. Nasi trenerzy posiadają bogate doświadczenie zarówno na boisku, jak i w pracy szkoleniowej. Dzięki temu możesz liczyć na profesjonalne wsparcie i możliwość rozwoju swoich umiejętności trenerskich na najwyższym poziomie.

Najważniejsze: dołączając do naszej szkoły, będziesz miał okazję pracować z utalentowaną młodzieżą, wspierając ich rozwój sportowy i osobisty.

Jak aplikować?

Jeśli spełniasz wymagania na jedno z powyższych stanowisk i chcesz dołączyć do naszego zespołu, nie czekaj! Wyślij swoje zgłoszenie na adres e-mail: wsf@tswisla.pl lub zadzwoń: 692 122 599.

Rozpocznij swoją przygodę z futbolem na najwyższym poziomie wraz z Wiślacką Szkołą Futbolu. Czekamy na Ciebie!