Prace budowlane przy Reymonta 22 – będzie boisko ze sztuczną nawierzchnią!

Przy ulicy Reymonta 22 ruszyły intensywne prace związane z budową boiska ze sztuczną nawierzchnią. Nowoczesny obiekt będzie służył najmłodszym Wiślakom szkolącym się w Wiślackiej Szkole Futbolu już od nowego sezonu!

Budowa boiska

Nowe boisko Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków powstaje dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz wsparciu stowarzyszenia Socios Wisła Kraków, dla którego budowa tego obiektu była jednym z pierwszych celów. To właśnie dzięki temu legendarne boisko basenowe zmienia się na naszych oczach, a w nadchodzącym sezonie będzie tętnić życiem, stając się miejscem treningów młodych adeptów futbolu.

tswisla.pl

Postęp prac

Będziemy Was na bieżąco informować o postępach prac. Już teraz zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie znajdziecie zdjęcia i filmy dokumentujące postępy budowy.

Rozwój młodych piłkarzy

Nowe boisko to ogromny krok naprzód dla Wiślackiej Szkoły Futbolu. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić naszym młodym zawodnikom jeszcze lepsze warunki do rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie GG2-W2uWsAAsfJY.jpeg

Dziękujemy Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz stowarzyszeniu Socios Wisła Kraków za wsparcie inwestycji. Jesteśmy przekonani, że nowe boisko będzie przynosić naszym Wiślakom wiele radości i sukcesów!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *