Sponsorzy

Synerise działa w branży technologicznej i jest jedną z najprężniej rozwijających się polskich firm w tej dziedzinie. Tworzy oprogramowanie do automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych, wykorzystujących sztuczną inteligencję. Synerise współpracuje z takimi gigantami, jak Żabka, Oriflame, czy Carrefour, wspierając ich sprzedaż. Firma otrzymała nagrodę „Microsoft Poland Partner of The Year 2018”.

Intermobi jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku, realizującą prestiżowe inwestycje w całej Europie. Specjalizuje się w kompleksowych pracach wykończeniowych oraz remontach budynków użyteczności publicznej, jak również w realizacji obiektów mieszkalnych o indywidualnym charakterze i wysokim standardzie wykończenia. W zakresie świadczonych usług znajdują się także aranżacje terenów czy wyposażenie wnętrz.

Firma RE-Bau od 1996 roku realizuje projekty zarówno w Polsce, jak i w Rosji czy Niemczech. Jej podstawowym zakresem działalności jest budownictwo kubaturowe: nowoczesne obiekty użyteczności publicznej m.in. hotele, kompleksy uniwersyteckie i biurowce.

Produkty APTEO to przede wszystkim witaminy, minerały i środki wzmacniające, a także preparaty wielo- i jednoskładnikowe. Są najlepszym wyborem dla pacjenta, który szuka produktów wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Arida zajmuje się profesjonalnym praniem odzieży w oparciu o najnowsze obecnie dostępne technologie. Dużą rolę odgrywa dla niej również ekologia. Jej celem jest osiągnięcie jak najlepszych efektów z zachowaniem rozsądnej ceny.

High Class Rent to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Zajmuje się wynajmem aut luksusowych, sportowych oraz użytkowych na targi, przyjęcia, wesela, śluby, koncerty, przewozy VIP z kierowcą, a także do użytkowania na co dzień.

Sayart od przeszło 10 lat tworzy listwy oraz artykuły do oprawy obrazów. W ich asortymencie znajduje się blisko tysiąc wzorów listew, kartony passe-partout, urządzenia do cięcia i zszywania ram oraz wszelkie inne akcesoria niezbędne do oprawy.

Zespół KuroDetailing to miłośnicy motoryzacji. Zajmują się wszystkim, co związane z autem: dbają o to, by lakier lśnił jak szkło, wnętrze zachwycało czystością, a każdy detal pojazdu został odpowiednio zabezpieczony na długo.

Termy Krakowskie to najbardziej kameralne saunarium i SPA w Krakowie. Firma zapewnia klimatyczne seanse saunowe, pięć saun, grotę solną, basen zewnętrzny, gabinet SPA oraz masaże i zabiegi. Oferuje również możliwość organizowania imprez okolicznościowych.

Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków to organizacja stworzona przez kibiców, której celem jest szeroko rozumiane wspieranie działalności i rozwoju Wisły Kraków. Szczególnie ważna jest dla nich wiarygodność i transparentność.

Epic Agency specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych, responywnych stron internetowych oraz grafik reklamowych. Tworzymy zarówno realizacje projektowane pod Klienta, jak i tanie strony modułowe pod marką webs4companies.com.

Menu